Reklaamist

Peale tõeliselt pikki kõhklusi otsustasin lisada siia Google Adsense reklaami. Siinse materjali kokkupanekuks olen kulutanud tublisti oma aega ja vaeva, ka selle hoidmine serveris maksab. Ma ei ürita kelleltki mingit toetust manguda - kellel seda raha ikka üle on, kauplustelt toetuse võtmine tähendaks aga sõltumatuse kaotamist. Eks mul ole niigi omad sümpaatiad, mistõttu tuleb end pidevalt kontrollida, et kirjutatu oleks tasakaalus, mitte kedagi eelistav.

Google reklaam pole pealetükkiv ning mul on võimalus seda teatud määral kontrollida. Kui keegi arvab, et selle reklaami näitamisega rikkaks saan, siis ta küll eksib - hea, kui saan osa serveri kasutuse tasust makstud. Miks mitte seda võimalust kasutada, kui see kellelegi liigset tüli ei tee.

Nii et palun, kui soovite siinolevat materjali lugeda, ärge blokeerige siin olevat Google reklaami - see on see ainus pisku, mis mulle kirjatöö tasuks tiksub. Kui te leiate pakutavate linkide hulgast midagi, mis väärib klõpsimist, on veelgi parem.  Aitäh.

Rein