Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Me ei kogu privaatseid isikuandmeid, kuid võimaldame kasutajatel registreerimist. See on vajalik, kuna nii on võimalik pakkuda kasutajatele edaspidi ka personaalseid teenuseid. Registreerimisel küsime vabalt valitud kasutajanime ning emaili aadressi. Email on vajalik registreerimise kinnitamiseks, et vähendada rämpspostitajate registreerumise võimalusi. Samuti on email vajalik selleks, et saaksime vajadusel kasutajaga kontakteeruda. Kasutajate emailid on nähtavad vaid selle veebisaidi administraatoritele, aga mitte teistele kasutajatele.

Lisaks eelmainitule kasutame sellel saidil küpsiseid. Küpsis on väikesemahuline tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebisirvikule ja mis salvestatakse kasutaja arvuti kõvakettale. Küpsised võimaldavad luua paremat kasutajakogemust, kuna võimaldavad meelde jätta kasutaja varasemad eelistused. Veebisirvikud on reeglina seatud kasutama küpsiseid, kuid seda on võimalik muuta veebisirviku seadetes nii, et veebisirvik keeldub kas mingi kõigi või siis valikuliselt mingite veebisaitide puhul kõpsiste kasutamisest või siis teavitab kasutajat kasutatavatest küpsistest.

Google Adsense

Sellel veebisaidil kasutame k Google Adsense teenuseid, läbi Google Adsense pakutavate reklaamide saame oma saidile pisut lisarahastust. See sait on hobisait ning Google Adsense on meie ainus rahastusallikas, palun ärge blokeerige selle kaudu edastatavaid reklaame. Google Adsenseu kasutavad kolmanda osapoole reklaamijad,  reklaamid ja lingid saadetakse otse Teie veebilehitsejasse. Neile edastatakse ka Teie IP-aadress. Kolmandate osapoolte reklaamivõrgustikud kasutavad ka teisi tehnoloogiad (näiteks küpsised, javascriptid), et mõõta reklaamide efektiivsust ja neid personaliseerida.

Google Analytic

Kasutame sellel veebisaidil ka   Google Analytics teenuseid, et koguda veebisaidi külastuste statistikat.  Ka Google Analytics kasutab küpsiseid, et analüüsida, kuidas külastajad meie pakutavaid teenuseid kasutavad.  Info teenuste kasutamise kohta edastatakse Google serveritesse.

Kasutajal on õigus keelduda küpsiste kasutamisest, blokeerides küpsised veebisirviku seadete abil. Kahjuks tähendab see ka kasinamat kasutajakogemust, võimalik et osad meie teenustest muutuvad sel juhul kättesaamatuks.